Contact us

KRAJ sp. z o.o.
ul. Czajek 1/2
40-534 Katowice
www.kraj.eu

The production plant, offices
ul. Grota-Roweckiego 130
41-200 Sosnowiec
tel. / fax. (32) 209 84 38

tel. 663-990-191
e–mail: kraj@kraj.eu

Sealing technologies
mgr inż. Jacek Malus
tel. 501 365 941
e-mail: jmalus@kraj.eu

Composites technologies
mgr inż. Czesław Walencki
tel. 501 365 981
e-mail: czwalencki@kraj.eu

Industrial packings
mgr inż. Marta Baradziej – Konsultant techniczny
tel. 691 071 077
e-mail: mbaradziej@kraj.eu

Łukasz Karabela – Consultant
tel. 665 447 268
e-mail: lkarabela@kraj.eu

Waterjet and laser cutting
Łukasz Wychowałek
tel. 607 100 789
ccw@kraj.eu
Paweł Kulig
tel. 665 995 155
pkulig@kraj.eu

Sealings
mgr inż. Andrzej Kowalski
Konsultant techniczny

tel. 693-667-677
akowalski@kraj.eu

Expansion joints
mgr inż. Marek Kaczmarczyk
Konsultant techniczny

tel.667-766-877
mkaczmarczyk@kraj.eu

Composites
mgr inż Łukasz Bulski
specjalista ds. materiałów kompozytowych

tel. 695-290-606
lbulski@kraj.eu