Kontakt

KRAJ Sp. z o.o.
ul. Czajek 1/2
40-534 Katowice
www.kraj.eu

Zakład produkcyjny, biura
ul. Grota-Roweckiego 130
41-200 Sosnowiec
tel. / fax. (32) 209 84 38

tel. 663-990-191
e–mail: kraj@kraj.eu

Technologie uszczelnień przemysłowych
mgr inż. Jacek Malus
tel. 501 365 941
e-mail: jmalus@kraj.eu

Technologie kompozytowe
mgr inż. Czesław Walencki
tel. 501 365 981
e-mail: czwalencki@kraj.eu

mgr inż. Dawid Staroń
Konsultant techniczny
tel. 607 388 080
e-mail: dstaron@kraj.eu

Uszczelnienia przemysłowe

mgr inż. Marta Baradziej
Konsultant techniczny
tel. 691 071 077
e-mail: mbaradziej@kraj.eu

Cięcie wodą i laserem

Łukasz Wychowałek
tel. 607 100 789
e-mail: ccw@kraj.eu

Paweł Kulig
tel. 665 995 155
e-mail: pkulig@kraj.eu

Uszczelnienia

mgr inż. Andrzej Kowalski
Konsultant techniczny
tel. 693-667-677
e-mail: akowalski@kraj.eu

Kompensatory
mgr inż. Marek Kaczmarczyk
Konsultant techniczny
tel.667-766-877
e-mail: mkaczmarczyk@kraj.eu

Kompozyty
mgr inż. Łukasz Bulski
Specjalista ds. materiałów kompozytowych
tel. 695-290-606
e-mail: lbulski@kraj.eu


KRAJ Sp. z o.o. / odział GDAŃSK

mgr inż. Janusz Kapuściński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 721-540-840
e–mail: jkapuscinski@kraj.eu