Kontakt


KRAJ Sp. z o.o.
ul. Czajek 1/2
40-534 Katowice
www.kraj.eu

CENTRALA
Zakład produkcyjny, biura
ul. Grota-Roweckiego 130
41-200 Sosnowiec
tel. / fax. (32) 209 84 38

tel. 663-990-191
e–mail: kraj@kraj.eu

ODDZIAŁ PŁOCK
Ul. Chemików 7
(na terenie Kombinatu działka G14)
Paweł Kulig
Specjalista ds. technicznych
tel. 665 995 155
e-mail: pkulig@kraj.eu

ODDZIAŁ GDAŃSK
mgr inż. Janusz Kapuściński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 721-540-840
e–mail: jkapuscinski@kraj.eu


USZCZELNIENIA PRZEMYSŁOWE

mgr inż. Jacek Malus
tel. 501 365 941
e-mail: jmalus@kraj.eu

mgr inż. Marta Baradziej
Starszy specjalista techniczny
tel. 691 071 077
e-mail: mbaradziej@kraj.eu

mgr inż. Andrzej Kowalski
Specjalista techniczny
tel. 693-667-677
e-mail: akowalski@kraj.eu

TECHNOLOGIE KOMPOZYTOWE

mgr inż. Czesław Walencki
tel. 501 365 981
e-mail: czwalencki@kraj.eu

mgr inż. Łukasz Bulski
Specjalista techniczny
tel. 695-290-606
e-mail: lbulski@kraj.eu

mgr inż. Dawid Staroń
Specjalista techniczny
tel. 607 388 080
e-mail: dstaron@kraj.eu

KOMPENSATORY

mgr inż. Marek Kaczmarczyk
Specjalista techniczny
tel.667-766-877
e-mail: mkaczmarczyk@kraj.eu

CIĘCIE WODĄ I LASEREM

Paweł Kulig
tel. 665 995 155
e-mail: pkulig@kraj.eu
e-mail: ccw@kraj.eu