Uszczelnienia, kompensatory, powłoki kompozytowe

KRAJ Sp. z o.o.
Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do przemysłowych służb technicznych zainteresowanych wydłużeniem okresów międzyremontowych, ułatwieniem i usprawnieniem pracy brygadom remontowym ze zwróceniem szczególnej uwagi na czynniki kosztotwórcze. Aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług i najtrafniej spełniać Państwa wymagania, oprócz oferowania samych materiałów, wykonujemy także usługi remontowe, prowadzimy doradztwo techniczne na etapie projektowym, remontowym, eksploatacyjnym i serwisowym.

KRAJ Sp. z o.o. Producent uszczelnień, kompensatorów, powłok kompozytowych

Wieloletnie doświadczenie, wiedzę inżynierską podpartą informacjami od naszych kontrahentów oraz rozwój inżynierii materiałowej i technologii uszczelnień na świecie, postanowiliśmy wykorzystać do produkcji
POLSKICH USZCZELNIEŃ PRZEMYSŁOWYCH.

Jako producent uszczelnień przemysłowych oraz dystrybutor materiałów chemoodpornych i remontowych staramy się wprowadzać unikatowe produkty (w tym objęte patentami), które do efektywnego minimum ograniczają koszty z tytułu napraw, obsługi remontów a także koszty wynikające z przestojów w produkcji.

Nowoczesny park maszynowy firmy KRAJ

Nowoczesny park maszynowy firmy KRAJ

Do napraw maszyn i urządzeń wykorzystujemy kompozyty firmy 3M (dawne produkty  UNIREP – THORTEX). Doświadczenia aplikacyjne wykorzystujemy do ciągłego doskonalenia naszej kadry inżynierskiej tak aby oprócz materiałów móc oferować Państwu gotowe systemy technologii optymalnego wykorzystania materiałów polimerowych.

Koncepcja ta pozwoliła postrzegać nas jako firmę biorącą pełną odpowiedzialność jednocześnie za materiał, technologię czy wykonawstwo. Jest nam niezmiernie miło, że wiele firm obdarzyło nas już swoim zaufaniem, jako wiarygodnego partnera w zakresie uszczelnień oraz napraw i remontów przemysłowych. 

Liczymy, że zamieszczone informacje spełnią Państwa oczekiwania oraz będą podstawą do dalszych szczegółowych rozmów dotyczących formy i warunków współpracy.