Inżynier technolog kompozytów mineralnych / Laborant

Zadania:

  • Wspieranie Głównego Technologa w pracach Działu Produkcji oraz Działu Badań i Rozwoju.
  • Prowadzenie badań surowców produkcyjnych oraz wyrobów gotowych.
  • Opracowywanie wyników badań, ich interpretacja oraz sporządzanie sprawozdań.
  • Prowadzenie dokumentacji Zakładowej Kontroli Produkcji.
  • Współudział w opracowywaniu receptur produkcyjnych.
  • Nadzór nad sprzętem produkcyjnym i pomiarowym.
  • Udział w projektach ulepszania produktów, tworzenia innowacyjnych wyrobów oraz technologii napraw.
  • Prowadzenie i nadzór nad pracami remontowymi konstrukcji betonowych i stalowych, remontów urządzeń przemysłowych technologiami kompozytowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: chemia budowlana, budownictwo, ceramika, inżynieria materiałowa).
  • Wiedza z zakresu surowców, dodatków oraz domieszek do kompozytów ceramicznych na bazie cementu.
  • Doświadczenie w opracowywania receptur produkcyjnych.
  • Wiedza z zakresu technologii napraw konstrukcji betonowych i stalowych.
  • Ambicja oraz wysokie zorientowanie na osiąganie celów.
  • Zdolność analitycznego podejścia do rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność dobrej komunikacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Benefity socjalne.

Odpowiedź zostanie wysłana do wybranych kandydatów.