Kontakt

KRAJ Sp. z o.o.
ul. Kukułek 42
40-533 Katowice
www.kraj.eu

CENTRALA
Zakład produkcyjny, biura
ul. Grota-Roweckiego 130
41-200 Sosnowiec
tel. / fax. (32) 209 84 38

tel. 663-990-191
e–mail: kraj@kraj.eu

ODDZIAŁ PŁOCK
Ul. Chemików 7
(na terenie Kombinatu działka G14)

Agnieszka Gajos
tel. 501 514 770
e-mail: agajos@kraj.eu

ODDZIAŁ GDAŃSK
Janusz Kapuściński
tel. 721-540-840
e–mail: jkapuscinski@kraj.eu


USZCZELNIENIA PRZEMYSŁOWE

Jacek Malus
tel. 501 365 941
e-mail: jmalus@kraj.eu

Marta Baradziej
Starszy specjalista techniczny
tel. 691 071 077
e-mail: mbaradziej@kraj.eu

Andrzej Kowalski
Specjalista techniczny
tel. 693-667-677
e-mail: akowalski@kraj.eu

TECHNOLOGIE KOMPOZYTOWE

Czesław Walencki
tel. 501 365 981
e-mail: czwalencki@kraj.eu

Łukasz Bulski
Starszy specjalista ds. uszczelnień i materiałów kompozytowych
tel. 695-290-606
e-mail: lbulski@kraj.eu

KOMPENSATORY

Marek Kaczmarczyk
Specjalista techniczny
tel.667-766-877
e-mail: mkaczmarczyk@kraj.eu

CIĘCIE WODĄ I LASEREM

Mariusz Nowak
tel. 607-100-789

e-mail: ccw@kraj.eu